Hatem Sipahi
HATEMSİPAHİ

Ayşe

Nasıl anlatsam nerden başlasam bilemiyorum ama bu genç yaşta bu kadar yetenek inanılacak gibi değil ama olay sadece o elindeki makina da falan değil. Işık ayarla, açı belirle, arkaplanı düşün, kompozisyon hazırla ve tam bilemeyeceğim bir sürü ince iş. Bana, geleceğime, çocuklarıma bırakabileceğim en güzel miras olacak bu eserler. Beni dünyanın en mutlu gelini yaptınız 👰🏻 herşey o kadar güzel sohbet havasında ilerledi ki asla zorlanmadım. Kendimi ayna karşısında gelinliğimin içinde bir o yana bir bu yana dönüp sağa sola gülücükler dağıtıyormuşum gibi hissettirdiniz☺☺ Kısa film dediğiniz videoyu izlerken beni duygu seline boğup ağlatan Hatem Bey ve ekibine çok teşekkür ederim çok muhteşem vakit geçirdim sizinle birlikte gerçekten mükemmeldiniz her şey çok güzeldi. İnşallah ileride tekrardan bir araya gelme ümidiyle... Emeğinize Sağlık...

Nurhan & Fırat

Hayatımızın en özel, en anlamlı ve en mutlu gününü ölümsüzleştirecek olan o harika kareleri senden iyi kim yakalayabilirdi ki :) düğün sabahı ellerinde tatlılarla kuaföre gelip çekimde kullanacağım enerjiyi verdiğin için, en güzel anıları oluşturmak amaçlı bizim gösterdiğimiz özeni gösterdiğin için, gün boyu bitmeyen pozitif enerjinle bizi neşelendirdiğin için, çekimin ardından düğün anında da bizi hep özel hissettirdiğin ve en önemlisi tüm gün bize sabrettiğin için çok teşekkür ederiz, iyi ki düğün günümüzü seninle birlikte geçirmişiz, her şey için çok teşekkür ederiz.

Yeşim Çalışkan Örgü

Bir gelin ve damat için en kalıcı hatıra fotoğraftır ve o yüzden de kendimizce en iyisi olmalıydı. O yüzden Hatem Sipahi ile bu yolculuğa başladık. Başta çok gergin olsam da o bütün gerginliğimi birkaç pozdan sonra attım. Öylesine rahat bir ortamdı ki, sohbet havasında bir çekim geçirdik. Ve çektiği her fotoğrafı gösterdikçe içim daha da rahatladı. Çünkü hiç bir photoshop olmadan harika resimler yakalamıştı. Çekim bittiğinde aklımda keşke şunu da çekseydik dediğim hiçbir şey olmadı. Çok mutlu ayrıldık çekimden. Çünkü en ufak ayrıntıları bizim adımıza düşündü, bütün isteklerimizi gerçekleştirmek için çabaladı. İyi ki geleceğimize bırakacağımız en önemli hatıramızda ona güvenmişiz.
Başa Dön